FM Group Mobile

FM Group

FM Group Mobile – Wyślij SMS

WYŚLIJ SMS >>

FM Group Mobile to polski wirtualny operator telefonii komórkowej, będący własnością FM Group, czyli firmy z branży perfumeryjnej. Siec powstała w 2009 roku i od tego czasu korzysta z infrastruktury Polkomtela (operatora sieci Plus GSM). W pierwotnym założeniu miała ona za zadanie ułatwić kontakt pomiędzy dystrybutorami perfum, a ich klientami. Obecnie siec ta cieszy się takim uznaniem, że jej użytkownikami nie są już tylko osoby powiązane w jakikolwiek sposób z marką FM.

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do FM Group >>>[/nice_warning]

Oferta sieci FM Group Mobile

FM Group Mobile posiada rozbudowaną ofertę zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możemy wybierać pomiędzy usługą na kartę oraz abonamentem. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu różnorodnych modeli telefonów, w tym najnowszych smartfonów już za 1 zł. Jako jeden z nielicznych operatorów, FM Group Mobile oferuje klientom specjalny program motywacyjny, który pozwala na obniżenie rachunków nawet do 1 grosza. Wystarczy jedynie polecać produkty abonamentowe marki FM Group nowym osobom i cieszyć się niskimi rachunkami. Promocja ta dostępna jest w ofercie „Abonament Domino”, a warunkiem skorzystania z niej jest podpisanie przez nowego klienta umowy na okres co najmniej 24 miesięcy.

Usługi internetowe

W ofercie FM Group Mobile znajdziemy również usługi internetowe, w tym Internet mobilny, domowe wi-fi oraz Internet w pakiecie z tabletem i laptopem. Ceny są niezwykle przystępne i wahają się w granicach od 29,90 – 119,90 zł. Maksymalna prędkość transmisji danych wynosi natomiast 150 Mb/s. Operator wprowadził także dwa pakiety internetowe, w ramach których prędkość transmisji danych jest dostosowywana do aktualnej pory dnia. W godzinach nocnych od godziny 1.00 do 7.00, pakiet bez względu na posiadaną taryfę wynosi aż 50GB.

Roaming

Abonenci FM GROUP Mobile oraz nowi klienci posiadają także atrakcyjne ceny za połączenia w ramach roamingu. Koszt połączenia wychodzącego to tylko 0,29 zł brutto/minutę, natomiast połączenia przychodzącego: 0,25 zł brutto/minutę. Usługę można w każdej chwili deaktywować krótkim kodem, bądź też dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

SMS z Internetu FM Group Mobile

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms FM Group Mobile. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz sieć PLUS.

Nasza bramka SMS FM Group Mobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


Leave a reply