Plus

Jak powstał Plus GSM?

Plus - wyślij SMS z Internetu

Sieć  Plus GSM

WYŚLIJ SMS >>

Firma Polkomtel Sp.zo.o. otrzymała pozwolenie na utworzenie tzw. sieci radiokomunikatywnej 1 lutego 1996 roku, natomiast kilka miesięcy później (1 października) została ona uruchomiona. Około 15 lat później akcje wyżej wymienionej firmy przejęła spółka, nad którą pieczę sprawuje Zygmunt Solorz- Żak. Aktualnie sieć plus należy do Cyfrowego Polsatu. Plus obejmuje takie pasma jak GSM 900, GSM 1800 oraz UMTS 2100. Jak zapewniają właściciele posiada on ogromny zasięg w technologii 3G/ UMTS/ HSPA.
[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do Plus >>>[/nice_warning]

Ilu użytkowników ma sieć Plus?

Jak wynika z danych liczba użytkowników sieci Plus wynosi ok. 13,9 mln (dane z 2014 roku). Wśród osób korzystających jest ok. 7,3 mln ludzi posiadających ofertę na abonament i ponad 6,5 mln użytkowników w tzw. pre-paid. Z Internetu mobilnego korzysta ok. 774 tys. klientów.

Plus jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych sieci komórkowych w Polsce.

Abonament, Mix i na kartę

Sieć Plus oferuje swoim dotychczasowym jak i nowym klientom szereg promocji. Osoby, które chcą przejść z oferty na kartę do tzw. mix-a mają do wyboru szeroką gamę telefonów w przystępnych cenach. Oprócz tego sami wybierają sobie plan taryfowy. Mogą wybrać dwa rodzaje usług:

 • mix elastyczny
 • standardowy

Ten pierwszy daje możliwość zasilania konta (przez 12 doładowań) mniejszą kwotą np. 30zł, natomiast przez kolejne miesiące 60zł. Użytkownik posiada pakiet 300 minut na rozmowy w kwocie 15zł, pobieranej przy doładowaniu. Oprócz tego połączenie do innych sieci wynosi 0,29zł/min, a sms-y i mms-y 0,19zł.

Osoby przenoszące numer do Plusa mogą skorzystać z oferty w abonamencie. Najniższa opłata wynosi 29,99zł miesięcznie. W ramach użytkownik otrzymuje 100 minut, które może wymienić na 100 sms-ów. Abonament w kwocie 49,99zł zapewnia rozmowy bez limitu oraz 1GB Internetu, natomiast ten na sumę 109,99zł zawiera zarówno rozmowy jak i sms-y i mms-y bez limitu. Klient otrzymuje również 6GB Internetu. Osoby, które zdecydują się na korzystanie z oferty na kartę mogą również czerpać korzyść z ciekawych ofert takich jak:

 • pakiety sms-ów
 • tańsze rozmowy
 • darmowego numeru
 • i wielu innych.

Warto zaznajomić się osobiście z ofertą, jaką proponuje nam sieć Plus. Na stronie internetowej www.plus.pl znajduje się wiele przydatnych informacji.

SMS z Internetu Plus – Bramka SMS

Na stronie sms .prv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms Plus. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, bez rejestracji i bez logowania. Przy wysyłaniu wybierz sieć PLUS.

Nasza bramka SMS Plus i Simplus znajduje się pod linkiem, który znajduje się na początku artykułu.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


3 komentarze

 1. WIESIA · 8 września, 2015 Reply

  BARDZO FAJNA TARYFA

 2. ela zak · 3 stycznia, 2016 Reply

  zadzwon czekam

 3. Bartek · 24 października, 2016 Reply

  Nie mam kasy na koncie

Leave a reply