Orange

orange sms

Orange – SMS z Internetu

WYŚLIJ SMS >>

Orange jest siecią telekomunikacyjną, która zaistniała na rynku polskim w 2005 roku. Należy do firmy France Telecom. Swoje usługi świadczy dla 35 krajów. Jak wynika ze statystyk w roku 2014 Orange posiadało 15 641 000 użytkowników. Operator oprócz ofert telekomunikacyjnych (telefonia komórkowa oraz stacjonarna) proponuje także korzystanie z telewizji, a także z Internetu mobilnego, jak i stacjonarnego. Jak wszystkie pozostałe sieci nowi użytkownicy mogą skorzystać z oferty na kartę, mix lub abonamentu.

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do Orange >>>[/nice_warning]

Oferta sieci Orange

Orange przygotowało wiele ciekawych ofert dla właścicieli małych, średnich i dużych firm. Osoby, które chcą stać się użytkownikami abonamentu/mix-a mogą dokonać wyboru z pośród czterech planów taryfowych:

 • Smart Plan Multi Max,
 • Smart Plan Multi,
 • Smart Plan Halo
 • Smart Plan Mix.

Różnią się one ilością minut, sms-ów, wielkością transferu danych itd. Przykładowo Smart Plan Multi Max wynosi albo 129,98zł lub 149, 98zł. Operator oferuje nielimitowane minuty, sms-y i mms-y do wszystkich sieci, pakiet 400 minut w roamingu (Unia Europejska). Wysokość transferu jest zależna od rodzaju abonamentu np. 2GB-0zł, 10GB- 10zł. Oferta Smart Plan Halo zaczyna się od kwoty 29,98zł, a kończy na 69,98zł. Wysokość abonamentu wpływa na ilość darmowych minut, sms-ów, mms-ów (od 120 do 800). Niewątpliwie najsłabszym punktem jest Internet, gdyż za transfer 100MB płaci się 5zł, 500MB- 10zł, 1GB- 15zł.

Orange na kartę

Osoby, które korzystają z Orange na kartę mają do wyboru jedną z 5 taryf:

 • Orange Yes,
 • Orange One,
 • Orange Pop,
 • Orange Free,
 • Nowe Orange Go

Wszystkie wyżej wymienione taryfy oprócz Nowe Orange Go posiadają jednakową stawkę na połączenia z Orange, stacjonarnymi oraz innymi operatorami- 0,29 zł. Opłata za sms-a, mms-a oraz Internet różni się między sobą w poszczególnych taryfach. Koszt waha się od 15- 20 gr. Warto skorzystać z porównywarki ofert, która znajduje się na stronie www.orange.pl

SMS z Internetu Orange

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms Orange. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz w tym celu sieć Orange.

Nasza Bramka SMS Orange znajduje się pod linkiem na początku artykułu.

Na koniec zachęcam do zapoznania się z aktualnymi promocjami u operatora sieci Orange w salonie lub na wyżej wymienionej stronie.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


1 Comment

 1. piotr · 12 grudnia, 2015 Reply

  Gdzie jesteś piotrek

Leave a reply