Virgin Mobile

Vrigin Mobile

Virgin Mobile – Wyślij SMS

WYŚLIJ SMS >>

Virgin Mobile to międzynarodowy operator wirtualnej telefonii komórkowej rozwijającej się nie tylko w naszym kraju, ale także Francji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Republice Południowej Afryki, Indiach oraz Chile. Sieć narodziła się w Wielkiej Brytanii w 1999 roku, a po 3 latach 2012 dotarła do Polski. Od momentu jej zaistnienia na rodzimym rynku odnotowano ponad 100 tysięcy działających kart SIM.

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do Virgin Mobile >>>[/nice_warning]

Na jakich operatorach opiera się Virgin?

Virgin Mobile w każdym kraju opiera się na innej sieci komórkowej. W Wielkiej Brytanii wykorzystuje do tego T-Mobile, w Stanach Zjednoczonych sieć Sprint CDMA, w Australii Optus, w Kanadzie Bell Mobility, we Francji Orange, w RPA Cell C, natomiast w Polsce: Play oraz T-Mobile. W naszym kraju na chwilę obecną nie ma jednak możliwości zakupu abonamentu. Z takiej oferty mogą korzystać jedynie mieszkańcy USA, Wielkiej Brytanii, Australii oraz RPA.

Oferta

Sieć Virgin Mobile oferuje swoim klientom dużą ilość usług, w tym szybki transfer danych oraz przystępne ceny za wykonane połączenia oraz wysłane wiadomości SMS i MMS. Dodatkowo wszystkie wykupione pakiety są samoodnawialne, co znacznie ułatwia życie zwłaszcza zapominalskim. Starter kosztuje tylko 5 zł i można go zakupić praktycznie w każdym miejscu. Dodatkowo na start otrzymujemy całkowicie gratis dodatkowe 5 zł a ważność naszego konta wydłuża się o 365 dni.

Taryfy w Virgin Mobile

Obecnie operator udostępnił klientom 3 tartyfy: #PEŁENLUZ!, #BEZLIMITU oraz #DLAMNIESUPER. W zależności od tego jaką wybierzemy, możemy cieszyć się tanimi rozmowami i darmowymi smsami, a także szybkim Internetem.

  • W taryfie #PEŁENLUZ za 19 zł mamy do wykorzystania aż 100 minut oraz 2 GB Internetu.
  • Klientom, którzy prowadza długie rozmowy poleca się taryfę #BEZLIMITU. Tutaj również mamy do wykorzystania 2GB Internetu, natomiast cena wynosi już 29 zł.
  • Ostatnia taryfa #DLAMNIESUPER to idealna propozycja dla tych osób, które często buszują w sieci i podstawowy pakiet nie jest w stanie sprostać ich wymaganiom. Specjalnie dla nich Virgin Mobile przygotował aż 10GB Internetu w cenie 59 zł. Smsy we wszystkich taryfach można wysyłać bez jakiegokolwiek limitu.
Taryfy

Dostępne taryfy na 17.03.2015 – źródło: https://virginmobile.pl/oferta

Dołącz do klubu Virgin

Klienci sieci Virgin Mobile mają możliwość dołączenia do klubu, za pośrednictwem którego mogą zarządzać swoim kontem. Operator udostępnił dla nich także takie usługi jak doładowanie konta kwotą z przedziału od 5 – 300 zł, możliwość aktywacji różnorodnych usług oraz historię połączeń. Na klubowiczów czeka także specjalna oferta zniżkowa u partnerów operatora. Więcej informacji znajdziesz na https://virginmobile.pl

SMS z Internetu Virgin Mobile

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms Virgin. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz w tym celu sieć Play lub T-Mobile.

Nasza bramka SMS Virgin Mobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


1 Comment

  1. ola · 3 października, 2015 Reply

    Misiu dopiero wróciłam z imienin od cioci nie wiem jak wytrzymam przez tydzień bez kontaktu 🙁 pewnie już śpisz , ja też idę dobranoc kocham bardzo mocno :*

Leave a reply