Heyah

Heyah to rodzima marka usług telefonii komórkowej, której operatorem jest T-Mobile Polska. Sieć pojawiła się na rynku w 2004 roku i początkowo oferowała jedynie karty SIM – bez możliwości zakupu telefonu. Mimo tego debiut Heyah okazał się prawdziwą rewolucją, zarówno ofertową jak i marketingową.

WYŚLIJ SMS >>

HEYAH – SMS z Internetu

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do Heyah >>>[/nice_warning]

Już po ośmiu tygodniach od wprowadzenia sieci na rynek odnotowano prawie milion aktywnych kart SIM. Zainteresowanie marką Heyah było tak wielkie, że po zaledwie kilku tygodniach po debiucie, w punktach sprzedaży zaczęło brakować starterów. Sukces ten operator zawdzięcza idealnie opracowanej kampanii reklamowej, której głównym celem było ciągłe dążenie do zaskakiwania potencjalnych klientów.

Reklamy Heyah

Reklamy Heyah zdobyły szereg nagród w tym nagrodę w Cannes w 2010 r. Promocji sieci towarzyszyły liczne koncerty m.in. takich artystów jak: WWO, Myslovitz, Grammatik oraz Reni Jusis. Sponsorowano także kolekcje mody, w trakcie których prezentowano markę oraz przeprowadzano firmowe konkursy. Operator podjął współpracę również z telewizją 4fun.tv, z którą organizował wspólne akcje promocyjne.

Zobacz 44 reklamy sieci Heyah:

Klub Heyah

Od 2004 roku użytkownicy Heyah mogli wstąpić do specjalnego klubu, gdzie proponowano im nie tylko różnego rodzaju rabaty, a także serwis informacyjny, oraz możliwość prowadzenia własnego bloga. W styczniu 2007 r. udostępniono klubowiczom telefoniczną wersję darmowego komunikatora Gadu-Gadu. Niestety klub zakończył swoją działalność w 2010 roku.

Promocje i bonusy w sieci Heyah

Operator cyklicznie wprowadza różnego rodzaju promocje i bonusy, które cieszą się ogromną popularnością szczególnie wśród młodych użytkowników. Heyah posiada w swojej ofercie m.in. pakiety Smart, dzięki którym klienci mają możliwość dopasowania dla siebie idealnego rozwiązania. W najtańszym pakiecie SMART S za kwotę 9,99 zł miesięcznie otrzymamy 1 GB Internetu.

Decydując się na zakup usługi SMART XL za 29,99 zł miesięcznie otrzymamy aż 5 GB Internetu, nielimitowane SMS-y oraz MMS-y, a także możliwość korzystania z serwisu Facebook. Pakiety te są dostępne w abonamencie, jednakże bez długoterminowej umowy.

SMS z Internetu Heyah

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms Heyah. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz sieć T-Mobile.

Nasza Bramka SMS Heyah znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


2 komentarze

  1. Danyil · 19 marca, 2016 Reply

    Daniel, Pozwoni

  2. Danyil Liebukhov · 19 marca, 2016 Reply

    Proszę o SMS

Leave a reply