Nju Mobile

Nju Mobile to marka działająca pod szyldem sieci Orange. Swój udany debiut na rynku usług telefonii komórkowej odnotowała w kwietniu 2013 roku. Dzięki wykorzystaniu chwytliwej promocji w postaci animowanej żółtej postaci, przypominającej swoim kształtem ziemniaka lub gąbkę, bardzo szybko zrobiło się o niej głośno.

nju mobile

Nju Mobile – SMS z Internetu

WYŚLIJ SMS >>

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do Nju Mobile >>>[/nice_warning]

Nowatorski mechanizm rozliczania usług powiązany z brakiem abonamentu i długoterminowych usług w ofercie z rachunkiem sprawił, że klienci bardzo chętnie przenosili swoje numery do nowej sieci. Po niecałym roku pod marką Nju Mobile działało już 479 tys. kart SIM, z czego 77% w ramach usług przedpłaconych. Z tej okazji operator w dniu swoich pierwszych urodzin udostępnił sklep internetowy z gadżetami, dzwonkami, tapetami i usługą Halo Granie.

O ofercie Nju Mobile

Nju Mobile zajmuje się sprzedażą usług na kartę (prepaid), jak i na abonament (postpaid). Wirtualny operator oferuje swoje usługi przez Internet, i wyłącznie bez telefonów. Korzystanie z oferty Nju Mobile nie wymaga jednak podpisywania długoterminowej umowy. Jest to w pewnym stopniu rewolucja i konkurencja dla pozostałych operatorów. Zawartą umowę abonamentową możemy rozwiązać w dowolnym momencie, a okres wypowiedzenia jest równoznaczny z jednym cyklem rozliczeniowym. Nie ma tutaj również standardowej opłaty abonamentowej. Zamiast niej jest 9 zł opłaty minimalnej, którą możemy w całości wykorzystać na połączenia głosowe, SMS-y, pakiety internetowe czy też inne usługi.

Filozofia sieci Nju

Filozofia funkcjonowania sieci sprowadza się do jednego prostego stwierdzenia:

używasz dużo płacisz mało, używasz mniej płacisz jeszcze mniej.

Jeśli korzystamy więcej z telefonu, to zapłacimy dokładnie tyle, ile wydzwoniliśmy, np. 11 zł. W ofercie abonamentowej przewidziano także wartość maksymalną, jaką możemy zapłacić za rachunek. Jeśli na połączenia wydamy w sumie 29 zł, to za kolejne nie zapłacimy już ani złotówki, i to do końca danego okresu rozliczeniowego.

MMS i SMS bez limitu, ale…

Podobnie wygląda kwestia z wiadomościami tekstowymi i MMS-ami, które do 9 zł są płatne, natomiast po przekroczeniu tego progu – nielimitowane. Ta sama zasada dotyczy Internetu , za który zapłacimy maksymalnie 19 zł miesięcznie. Operator daje nam również pewność, że nasze rachunki nie przekroczą kwoty 57 zł miesięcznie. Jeśli nam się jednak osiągnąć maksymalnego poziomu dla poszczególnych usług, wówczas wartość naszego rachunku będzie rozliczona według rzeczywistego wykorzystania minut, SMS-ów, MMS-ów lub Internetu.

Usługa „do wszystkich”

Nju Mobile wprowadziła do swojej oferty także pewnego rodzaju nowość, której konkurencja jeszcze nie posiada. Mowa tutaj o usłudze „do wszystkich”, dzięki której za jedyne 2 zł otrzymamy nielimitowane rozmowy oraz smsy do wszystkich sieci do końca dnia. Ważne jest jednak to, aby koszt rozmów, SMS-ów / MMS-ów i transmisji danych wyniósł łącznie minimum 2 zł. Jeśli nie osiągniemy tego pułapu, wówczas za wykorzystywane usługi zapłacimy zgodnie z cennikiem Nju Mobile – w przypadku:

  • jednego SMSa jest to koszt 9 gr., minuty rozmowy – 19 gr/min.,
  • natomiast transmisji danych – 19 gr za 1 MB.

 

SMS z Internetu Nju Mobile

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms Nju Mobile. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz sieć Orange.

Nasza Bramka SMS Nju Mobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


Leave a reply