MTV Mobile

mtv mobile

MTV Mobile – Wyślij SMS

WYŚLIJ SMS >>

Sieć MTV Mobile dostępna jest m.in. w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii oraz Włoszech. Na polskim rynku usług telekomunikacyjnych zadebiutowała 29 marca 2012 roku. Ambasadorem marki została piosenkarka Ewa Farna.

 

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do MTV Mobile >>>[/nice_warning]

Oferta MTV Mobile

Dzięki bogatej i przystępnej zarazem ofercie, sieć MTV Mobile bardzo szybko zyskała sobie grono zadowolonych klientów. Operator dopasował swoją ofertę do potrzeb młodych użytkowników w taki sposób, że mogą się oni kontaktować się ze swoimi bliskimi za pośrednictwem tanich rozmów oraz nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci. MTV MOBILE jako jedyna sieć udostępniła swoim klientom także telewizję społecznościową, która pozwala utrzymywać kontakt z przyjaciółmi oraz korzystać z programów MTV nadawanych w różnych krajach. Za pośrednictwem sieci użytkownicy maja także możliwość zdobycia specjalnych wejściówek na różnorodne imprezy muzyczne odbywające się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a dzięki specjalnej aplikacji klienci mogą przekształcić swój telefon komórkowy w pilota i sterując nim wybrać, jaki program obejrzą na ekranie komputera.
W ofercie MTV Mobile znajdziemy m.in. ofertę „Twoja Trójka” pozwalającą na prowadzenie darmowych rozmów aż z 3 numerami z sieci MTV Mobile i T-Mobile, bądź też w promocyjnej cenie 15 gr za minutę do sieci Orange, Plus, i Heyah. Miesięczna opłata za każdy wprowadzony numer wynosi zaledwie 3 złote. To bardzo korzystna oferta, gdyż standardowa stawka za połączenie do wszystkich sieci wynosi 39 groszy.

Doładowania i ważność konta

Na osoby, które wysyłają dużo wiadomości tekstowych również czeka atrakcyjna promocja. Wszystkie SMSy są nielimitowane, a długość trwania pakietu zależy od kwoty doładowania. W przypadku doładowaniu konta kwotą od 5 złotych możemy korzystać z nielimitowanych SMS-ów przez 5 dni. W przypadku doładowania:

  • od 10 złotych – usługi ważne będą przez 10 dni,
  • od 25 złotych – przez miesiąc.

Dotyczy to także usługi MTV Non Stop i dostępu do dwóch kanałów TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów oraz MTV Shorts z serialami MTV.

Internet

MTV Mobile zaoferował klientom także atrakcyjne pakiety internetowe: 350 MB za 12 złotych, 600 MB za 16 złotych i 1,2 GB za 29 złotych. Wszystkie z nich utrzymują ważność przez 30 dni, a kiedy je wykorzystamy, nie musimy martwić się o brak dostępu do Internetu. Można z niego korzystać do woli i to bez dodatkowych kosztów. Jedyny minus to taki, że prędkość transmisji danych zostaje obniżona.

Oficjalna strona operatora: www.mtvmobile.pl

SMS z Internetu MTV Mobile

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms MTV Mobile. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz w tym celu sieć T-Mobile.

Nasza bramka SMS MTV Mobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


Leave a reply