Lycamobile

LycaMobile to wirtualny operator, który rozwija się w zaskakującym tempie. Od czasów powstania – czyli od roku 2006, z jego oferty skorzystało już ponad 30 milionów klientów. Co więcej – liczba ta stale rośnie.

LycaMobile – SMS z Internetu

WYŚLIJ SMS >>

Można zatem śmiało stwierdzić, iż LycaMobile uchodzi za jednego z największych wirtualnych operatorów telefonii komórkowej, oferujących swoje usługi na zasadach prepaid.

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać szybki SMS z Internetu do LycaMobile >>>[/nice_warning]

Zasięg LycaMobile

LycaMobile obejmuje swoim zasięgiem nie tylko obszar całego naszego kraju. Jest również dostępna w Australii, Austrii, Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Włoszech. W Polsce sieć wystartowała dopiero w listopadzie 2011 roku, czyli nieco później, niż w innych krajach.Wówczas w wielu sklepach, jak i kioskach pojawiły się świeżutkie startery.

Jak zamówić starter LycaMobile

Startery można zakupić w sklepach a także zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony operatora. W tym przypadku były one całkowicie bezpłatne. Obecnie darmowe startery można zamówić również za pośrednictwem aplikacji dostępnej na funpage’u LycaMobile na Facebooku. Jeśli zdecydujemy się skorzystać z tego udogodnienia, otrzymamy dodatkowy przywilej w postaci darmowego doładowania w wysokości 5 zł. Promocja ta dotyczy drugiego i trzeciego doładowania, i to bez względu na wydaną kwotę. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na przeniesienie naszego starego numeru do sieci, możemy liczyć na dodatkowe doładowanie w wysokości 5zł aż czterokrotnie.

LycaMobile do rozmów…

Operator od momentu zaistnienia na rynku systematycznie dba o poziom zadowolenia klientów, oferując im przystępne ceny zarówno za połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. Dzięki temu, iż sieć dostępna jest w wielu krajach, mogą oni z łatwością kontaktować się ze swoimi bliskimi bez obaw o jakość połączenia. W LycaMobile znajdziemy m.in. Super Ofertę Krajową, w ramach której otrzymamy 3GB Internetu oraz rozmowy i SMS-y bez limitu na terenie naszego kraju za jedyne 29 zł miesięcznie.

LycaMobile za granicę…

Oferta LycaMobile powinna ucieszyć również wszystkie te osoby, które telefonują za granicę. To z myślą o nich operator udostępnił tanie pakiety minut w cenie już od 5 zł.

Internet

LycaMobile wprowadził także usługi internetowe w korzystnych cenach. 100 MB transferu możemy zakupić już za 2 zł. Usługę aktywuje się za pośrednictwem krótkiego kodu. Najdroższy pakiet możemy nabyć już za 35 zł. W tej cenie otrzymamy aż 10GB Internetu. Operator umożliwił klientom korzystanie aż z 3 pakietów równocześnie, co jest oczywiście bardzo wygodne i eliminuje niebezpieczeństwo przekroczenia ustalonego limitu.

SMS z Internetu LycaMobile za granicę

Na stronie sms.priv.pl znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms LycaMobile. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Przy wysyłaniu wybierz jako sieć „Świat”.

Zagraniczna Bramka SMS LycaMobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


1 Comment

  1. Dagmara · 26 listopada, 2016 Reply

    Nie moge zadzwonic do zablokowali mi numer

Leave a reply