T-Mobile

T-Mobile to sieć telefonii komórkowej świadcząca pełen zakres usług telekomunikacyjnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dawniej figurowała pod nazwą Era, która swoje pierwsze kroki na rynku stawiała w 1995r., jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

T-Mobile – SMS z Internetu

WYŚLIJ SMS >>

Zmiana marki nastąpiła 5 czerwca 2011 roku. Obecnie właścicielem sieci jest T-Mobile Polska, należąca do grupy Telekom Deutschland – międzynarodowego operatora telefonii komórkowej.

[nice_warning]Kliknij tutaj, by wysłać SMS z Internetu do T-Mobile >>>[/nice_warning]

T-Mobile – 7 największy dostawca usług telefonii komórkowej

Jak podają statystyki – abonentów sieci T-Mobile jest już około 130 milionów. To uplasowało operatora na siódmym miejscu w rankingu największych na świecie dostawców usług telefonii komórkowej. Obecnie firma zatrudnia około 4600 osób, stosując przy tym światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Dzięki takim praktykom T-Mobile został uhonorowany prestiżowym odznaczeniem Top Employers i to aż sześciokrotnie. Od 21 lipca 2011 roku sieć jest także głównym sponsorem polskiej Ekstraklasy piłkarskiej, a rozgrywki te noszą nazwę T-Mobile Ekstraklasa.

Co oferuje T-Mobile?

T-Mobile oferuje usługi telefonii i Internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych oraz tzw. mix-ie. Operator uruchomił również nową usługę bankową pod nazwą T-Mobile Usługi Bankowe, we współpracy z Alior Bankiem, która jest dostarczana na bazie Alior Sync. Obecnie klienci mogą wybierać spośród kilku taryf, które zapewniają im nielimitowane rozmowy oraz SMS-y do wszystkich sieci, bądź też korzystne pakiety internetowe.

Jump Mix

Największym zainteresowaniem cieszy się usługa Jump Mix, która dostępna jest już jod 25 zł miesięcznie. Wybierając Internet na kartę otrzymamy natomiast 1 GB transferu za jedyne 10 zł na miesiąc. Dodatkowo w pierwszym miesiącu koszt aktywacji usługi nie jest naliczany, dzięki czemu możemy surfować po sieci całkowicie bezpłatnie.

Spadki liczby użytkowników

W lipcu 2014 roku sieć zanotowała gwałtowny spadek liczby użytkowników. Wówczas operator zmienił warunki umowy dla swoich klientów, dając im prosty wybór – wyższe ceny w ofercie JUMP, lub zerwanie umowy. Wielu wzburzonym klientów postanowiło zatem przejść do innej sieci. Kolejna fala krytyki spłynęła na T-Mobile w grudniu, kiedy to pojawił się spot reklamowy, w którym to przedstawiono Polaków jako oszustów i złodziei. Reklama T-Mobile została bardzo szybko usunięta z oficjalnego kanału czeskiego T-Mobile po interwencji polskich służb konsularnych. Klienci jednak po raz kolejny poczuli się zbulwersowani postawą operatora.

SMS z Internetu T-Mobile

Na stronie operatora www.t-mobile.pl/pl//muzyka_i_rozrywka/rozrywka/komunikacja/bramki_sms znajdziesz niezawodną darmową bramkę sms T-Mobile. Możesz z niej wysyłać darmowe SMS z Internetu bez limitu, rejestracji i logowania. Wszystkie wiadomości będą wysłane do sieci T-Mobile.

Nasza Bramka SMS T-Mobile znajduje się tutaj.

Żyję w Internecie, dzielę się wiedzą i ciekawymi nowinkami. Uwielbiam pisać oraz tworzyć ciekawe blogi. To ja - Adrian z Warszawy. Celem mojego bloga SMS-Z-INTERNETU.PL jest przybliżenie informacji o krajach i sieciach komórkowych, a także pomoc przy wysyłaniu wiadomości SMS przez Internet.


1 Comment

  1. ania · 19 stycznia, 2017 Reply

    zadzwon do mnie

Leave a reply